Společnost

Společnost AIRSPED s.r.o. působí na trhu od roku 2004 a pokračuje v podnikatelské činnosti firmy jako fyzické osoby. Roku 2006 vznikla sloučením fyzické a právnické osoby. 


Hlavní podnikatelskou činností firmy je mezinárodní kamionová doprava. Mezi další činnosti patří logistika a skladování. V současnosti firma sídlí ve vlastním zmodernizovaném areálu se skladovací plochou o výměře 10.000 m2. Díky flexibilitě, hospodárnosti a vstřícnému přístupu k zákazníkovi si AIRSPED s.r.o. vybudovala nepřehlédnutelnou pozici na trhu.

Náš vozový park je jedním z nejmodernějších v regionu.

Našim zákazníkům zajišťujeme spolehlivě a kvalitně přepravu po celé Evropě, ať už vlastními vozy nebo vozy našich prověřených smluvních partnerů, přičemž se specializujeme na chladírenské transporty z/do Itálie, Španělska, Francie, Polska a zemí Beneluxu.


Přenechejte nám své starosti se zajištěním mezinárodní přepravy a neváhejte nás kontaktovat smiley

Může se hodit

Aktuální informace

Nový web

Stálo to hodně úsilí, spoustu nervů, hádek (samozřejmě tvořivých wink), bezesných nocí, ale je tady!!!  yes Máme nový web!!! A tentokrát je určen speciálně pro řidiče. Jeho adresa je  http://www.ridic-kamionu.cz A kdyby jste někdo chtěl kontakt na některého z těch krásných lidí, které tam máme zavolejte, třeba narazíte na telefonu přímo na něj  wink

S novým rokem nový vůz!

To bychom nebyli my, abychom si s novým rokem nepořídili nový vůz a znovu tím do své flotily zařadili značku Mercedes. Musíme přece vědět, jak funguje smiley  Přijel sice v naprosto hrozném počasí, ale ještě ten večer se zahřál v dílně, kde byl polepen, aby už druhý den vyrazil v plné své kráse!  angel ( Ano, vím, že to nejsou ideální fotky, ale v tom počasí jsem rádi, že jsem přes ty přívaly sněhu udělali aspoň nějaké ..... )

             

Nabídka
práce