Kariéra - zaměstnání

Původně jsme měli nabídku pro řidiče plnou humoru a následně jsme zjistili, že ani naši řidiči neví, jak se mají dobře   smiley Níže uvedené je teda nejen pro zájemce o práci, ale i jako informace pro naše stávající řidiče  wink

A jak že jsme teda vylepšili podmínky pro naše řidiče?

 • Základní mzda 18.000 Kč
 • Stravné 45 - 60 € / den v zahraničí
 • Týden dovolené navíc, tj. 25 dní dovolené / rok
 • Vánoční prémie 5.000 Kč / odpracovaných 6 měsíců
 • Prémie na dovolenou 5.000 Kč / odpracovaných 6 měsíců
 • Věrnostní prémie podle množství odpracovaných let
 • Příspěvek na důchodové připojištění
 • Nemocenské připojištění pro případ nemoci, nebo úrazu
 • Školení řidičů zdarma v sídle společnosti
 • Výhodný nákup pohonných hmot do osobních automobilů
 • Žádné turnusy a 3 týdny v EU, každý týden doma

 

Chcete podrobnější informace? Tak pokračujte ve čtení, nebo nám rovnou zavolejte na tel: 774 797 005

Myslíte, že chcete změnu a hledáte dopravní společnost s dlouholetou historií a stabilní pozicí na trhu?

Chápeme, že mít nejmodernější vozový park potěší, ale kromě toho máme i další výhody, které zaujmou.

Máte minimální mzdu? Bojíte se, že v případě nemocenské budete v ...... na holičkách? Že se důchodové reformy nedožijete a na stará kolena budete v ...... opět na holičkách?  wink My máme řešení!

V naší firmě máte základní mzdu 18.000 Kč a k ní 45 - 60 € za den v zahraničí, což v součtu dělá 35.000 - 45.000 Kč čistého, plus benefity. Od 1.5.2018 jsme přidali k 20 dnům dovolené jeden týden navíc, což je 25 dní dovolené, které vám my z kanceláře budeme závidět, protože my jsme svátky i dovolené zrušili  frown

Každému z vás pravidelně přispíváme na důchodové připojištění. Přeci jen stárneme a v důchodu se bude hodit každá korunka navíc.

Ve snaze minimalizovat rčení, že neštěstí nechodí po horách, ale po řidičích MKD, vám budeme platit pojištění pro případ nemocenské, nebo úrazu.

Vánoční prémii jsme měli vždy, ale k týdnu dovolené navíc byl od našich kolegů komentář "k čemu dovolená navíc, když na ni nemám"  sad Tak máme nově i prémii na dovolenou!

A když to s námi vydržíte víc než pár měsíců, oceníme vaši věrnost další, tentokrát věrnostní prémií. Ta je 1.000 Kč za každý odpracovaný rok. Není to sice moc, ale někteří kolegové jsou s námi třeba už 10 let a to už je moc pěkný příspěvek do rodinného rozpočtu (nebo kamkoli chcete wink). A ti mladí se těší, až budou staří a bude to 20.000 - 30.000 Kč. To zatím nikdo nemá, ale za to můžou komunisti a to, že jsme začali trošku později  wink

Takovéto, nebo velmi podobné podmínky mají určitě i v jiných firmách, ale naši řidiči jsou k tomu všemu každý týden doma. Nebude vás nikdo týrat turnusy 2-3 týdny v EU a vaše rodiny a přítelkyně si vás díky toho budou i pamatovat. Mnoha řidičům nevyhovuje ježdění "ve dvou". Uznáváme, že je to náročnější, ale díky toho jste každý týden doma!  yes

Záměrně jsme jako první uvedli základní pilíře naší zaměstnanecké a personální politiky. Chtěli bychom totiž, aby jste k nám chtěli nastoupit a zůstat u nás díky oceněné, dobře placené práci a to vše v nejmodernějším vozovém parku na Moravě.

No a když to ještě pořád bude málo, tak snad ještě potěší:

Benzín a nafta zdražuje a nádrže vysychají? U nás můžete tankovat o 3-4 Kč levněji než na stojanech benzínových pump.

Nestíháte školení řidičů? Zajistíme vám je zdrama, přímo v sídle společnosti.

Jste dobrý řidič? Máte málo nehod a pojistných událostí? U nás vás každé 3 měsíce odměníme za bezškodný průběh vašeho vozidla.

Máte své auto jako druhý domov? Rád si ho děláte hezčí? Za každých 6 měsíců u firmy vám přispějeme na doplňky do auta dle vašeho výběru.

 

A pokud vás nic z výše jmenovaného nezaujalo, tak vám všem řidičům upřímně přejeme ŠŤASTNOU CESTU bez nehod a komplikací! Vaše práce je náročná, ať ji vykonáváte u nás, nebo u kterékoli jiné dopravní firmy. 

 

Chcete podrobnější informace? Tak pokračujte ve čtení, nebo nám rovnou zavolejte na tel: 774 797 005

Ne, to už byl vtip!  smiley 

Nabídka
práce